США вірять у мир на Донбасі вже цього року

195
Радник із національної безпеки США Сьюзан Райс заявила, що команда чинного Президента Барака Обами прагне домогтися встановлення миру в Україні до завершення його повноважень.

За словами Райс, конфлікт на Сході України можливо вирішити до завершення терміну повноважень чинного Президента Сполучених Штатів Америки, тобто до січня 2017 року – передає ТСН.
«Це можна встигнути зробити до закінчення терміну повноважень чинної адміністрації, якщо сторони, особливо Російська Федерація, проявлять достатню політичну волю», – наголосила високопосадовець.
Вона також повідомила, що чинна американська влада має намір активізувати дипломатичну співпрацю з Німеччиною та Францією задля повноцінної реалізації Мінських домовленостей, у зв’язку з цим Райс заявила про можливість урегулювання конфлікту вже цього року.
«Ми сподіваємося, що, якщо Росія хоче вирішити цю проблему – а у нас є підстави вважати, що хоче, – у нас є час, ресурси та інструменти, щоб добитися цього», – підсумувала радника американського лідера.

Коментарi

Коментарiв