Дипломат пояснив важливість співпраці України з НАТО

170
Посол Литви в Україні Марюс Януконіс прокоментував переваги співпраці України з НАТО й наголосив, що це означає не лише оборону, але й значну кількість важливих для держави програм.

Посол констатував, що протягом останнього часу Україна значно посилила співпрацю з Організацією Північноатлантичного договору. Відповідно, завдяки цьому країна може розраховувати на осучаснення й удосконалення оборонної системи.
«Відбувається більше подій, більше українських військових проходять навчання згідно зі стандартами НАТО, більше військових беруть участь у спільних навчаннях. Відбувається серйозна реформа українського Міністерства оборони і всієї системи оборони. Я думаю, що так Україна наближається до Альянсу та його стандартів», – зауважив в інтерв’ю Апострофу дипломат.
За його словами, українська держава отримає переваги від цієї співпраці в якості участі у програмах НАТО, підтримки, досвіду Організації й осучаснення оборонної системи та Збройних Сил України в цілому.
«НАТО – це не тільки військові справи, не тільки оборона, але і ще безліч різних програм. Це наука, охорона навколишнього середовища, і багато інших царин. На жаль, не всі люди про це знають», – наголосив Януконіс.
Додамо, нещодавно постпред Російської Федерації при НАТО Алєксандр Глушко спробував залякати Європу катастрофічними наслідками вступу України та Грузії до Альянсу.

Коментарi

Коментарiв