Екс-глава компанії Курченка намагався втекти з України

267
12 червня українські спецслужби на кордоні з Польщею затримали Андрія Кошеля, який раніше був топ-менеджером однієї з компаній одіозного бізнесмена Сергія Курченка.

Військовий прокурор сил АТО, керівник групи прокурорів Костянтин Кулик у коментарі Українській правді нагадав, що затриманий є одним із фігурантів справи щодо розкрадання скрапленого газу.
Андрій Кошель, відповідно до статутних документів підприємства «СЄПЕК», є главою компанії і є її засновником − він вніс у її статутний капітал 100 мільйонів гривень. Його неофіційно називали соратником Курченка, проте жодної достовірної інформації про його походження й діяльність немає. 
Надаємо, 11 червня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що спецслужби затримали колишнього заступника міністра економіки Олександра Сухомлина, який є одним із організаторів розкрадання скрапленого газу Сергієм Курченком.
Раніше ГПУ звинуватила бізнесмена Сергія Курченка у розкраданні скрапленого газу, завдяки чому він незаконно заробив близько 2 мільярдів гривень. з 2010 по 2014 рік Курченка був главою злочинної групи, яка за заниженою ціною купувала скраплений газ у «Укрнафти» й «Укргазвидобування», після чого продавала його вже за ринковою вартістю.

Коментарi

Коментарiв