Савченко підставила Тимошенко своєю заявою про Крим

171
Нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в РФ народний депутат України від «Батьківщини» Надія Савченко висловила думку, що влада повинна була воювати за Крим, аби не допустити окупації Донбасу в подальшому.

«Потрібно було починати воювати в Криму, щоб не було війни на Донбасі. Хоча багато хто зі мною не згоден. Воювати повинна була армія, незважаючи на те, яка вона у нас була − маленька, знесилена. Але на Крим нашої армії вистачило б», − наголосила в ефірі Радіо Свобода Савченко.
«Якби Росія поперла, світ одразу зрозумів би, що це агресія. У нас тоді був б зовсім інший захист і інша підтримка. Але не було ж уряду, не було кому затверджувати рішення», − підкреслила нардеп.
Нагадаємо, відповідно до стенограми Ради національної безпеки й оборони України за 2014 рік, саме лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко значною мірою вплинула на дії української влади у зв’язку з загрозою анексії Кримського півострова.
Тоді біло-сердечна виступила категорично проти воєнних дій, тому в цьому питанні заяви перших леді «Батьківщини» кардинально дисонують. Таким чином Тимошенко опинилася не в надто приємній ситуації, оскільки, на думку Савченко, саме це рішення вплинуло не лише на долю Криму, але й на майбутнє Донбасу.

Коментарi

Коментарiв