Олександр Кочетков: Несакральний новий рік

278
Олександр Кочетков, політолог

Дзвінко це у Володимира Зеленського вийшло. І хльостко.

Тепер питання в тому, чи не наштовхнеться його веселий круїзний лайнер на айсберг передвиборної конкретики: що, коли, яким чином і за чий рахунок? Питання до передвиборчої програми і команди несистемного кандидата.

Але одне Володимиру Зеленському з Ігорем Коломойським вже вдалося: вони жартома зіштовхнули Петра Порошенка з якогось сакрального п’єдесталу. А то вже здавалося, що без звернення Президента по всіх телеканалах у нас і Новий рік не настане. Що Президент його запроваджує своїм указом, як воєнний стан.

Дорого Порошенко обійдеться віджатий «ПриватБанк», дуже дорого.

До речі, щоби надійно заткнути «1+1», який відверто розперезався, і повернути собі ініціативу, ПОПу необхідно запровадити воєнний стан по всій країні. А це означає сухопутне вторгнення недоімперії, про яке Президент прозоро і регулярно натякає.

Менше, ніж на сухопутний коридор до Криму Володимир Путін не погодиться. Причому, з Маріуполем і Каховською ГЕС, тобто поновленням поставок до Криму води і електрики.

Зрозуміло, навіщо це Петру Порошенко. Зрозуміло, що Віктор Медведчук не хоче відмовлятися від такої теоретично красивої схеми: Петро Порошенко – символічний Президент, Юрій Бойко – слухняний прем’єр, Віктор Медведчук – всевладний спікер.

Але ж це та сама революційна ситуація, яка в Україні перекреслює всі схеми і змітає будь-яку владу.

Буде спекотно. Весело і страшно. Але не довго.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв