Марина Данилюк: 10 зрад року

422
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

І традиційно уже.

10 зрад, 10 перемог року.

Почнемо із негативних історій 2018.

Катя Гандзюк

Огидна історія нападу із кислотою, не менш огидні тьорки блогерів, типу матюкалась Катерина чи ні/ і де проводити правильні мітинги – під мас чи на Банковій. Раптова смерть від наслідків нападу і риторичне: «Хто вбив Катю Гандзюк?». Чи може активіст бути захищеним від кислоти, кулі і тітушки – питання, що чи не найбільше збурило суспільство.

Активізація Медведчука

Що пішло на п’ятому році війни та пост революції не так, що у нас ожив політичний труп початку нульових?

Що пішло не так, що його вага в інформаційному полі та політичних проектах стала такою, як ніколи раніше? Настільки далеко зайде цей кум, який би залюбки стер всі згадки про Стуса і своє кар’єрне сходження з доброї руки КДБ.

Азовське протистояння

Слабинка, яку Росія почала відпрацьовувати з кінця квітня і ахілесова п‘ята, яка вилилась у захоплення трьох суден і 24 моряків у полон. Кейс про те, як договорів про дружбу у морі і «якось та буде» зіграв дуже поганий жарт із Україною. Росія блокує торгові судна із Бердянська та Маріуполя, як їй хочеться. Днями стало відомо про таку собі флотилію ДНР із окупованого Новоазовська. Було би дуже смішно із цих «риболовецьких човнів», якби ми не знали Росію – яка може легко купити для флотилії у воєнорзі якісь катери ФСБ)

Семочко і паспорти

Всі історії, навіть найуспішніші про те, як справи про держзраду та сепарів таки розглядають у судах – перекреслює кейс Семочкі його родини. Умніків, які мають ще й російські паспорти.

Огиди додає офіційна заява голови Служби зовнішньої розвідки України Божка, що «він не бачить підстав для звільнення Семочко» та заява Порошенка, що він не «перст указуючий», щоб звільняти таких гнилих персон.

Ковдра Насірова

Історія іще одного «легітимного».

Історія картатої ковдри, яка мемом і уособленням того, як викрутитися із криміналу і тримати хвіст пістолетом. Історія про те, що не треба мати сотню друзів, якщо у тебе є – вахтер Феофанії, покровителі у владі і окружний суд.

Кримський міст

Історія про те, як ми інфантильно мріяли, що росіяни не зможуть. А вони свій довгобуд відкрили, зробили його об’єктом агітпрому і вуаля – до кінця листопада чітко показали, що незаконний міст дає право волати #азовськеморенаш. Сюди ж у тотальну інфантилію –  і зведення Росією інженерних споруд на Перекопському перешийку – які наша сторона в упор не помічала із 2015.

Рафаель Лусваргі і церква МП

З «ДНР» – в послушники. Бразилець, який воював за сепаратистів, жив у монастирі посеред Голосіівського лісу. Жив би Лусваргі і далі, аби історію не опублікував журналіст «Радіо Свобода» Левко Стек, а хлопці із С14 не відвели силоміць сєпара куди треба.

Кернес і Труханов невмирущі

Спиратися на підтримку таких осіб аби виграти вибори – дно.

Кожного разу, коли рука тягнеться вибрати із політичного вінегрету Петра Порошенка і підтримати його, вилізе якийсь Кернес із підтримкою. І донік солодким соусом припечатає, що можна із поцами дружить, бо всі не у білих рукавичках. Кейс про те, як поганий фейс-контроль союзників грає на руку опонентам і опоненткам.

Онуфрій, Павло і Новинський

Спайка релігії і політики в найогидніших формах.

Гірше лише може бути, коли двоє із цих трьох ідуть до Кошкіної на інтерв`ю.

Кейси на майбутнє про те: кому належить церковне майно і гроші і чи випиляє оце усе Томос, ПЦУ і молодий Епіфаній.

Суцільні обіцянки миру

Необачні і улесливі обіцянки перед виборами зробити мир – і зразу бабло потече рікою.

Новинський на Інститутській

Тарута із компромісами.

Юля із миром.

Необережні слова і гучні обіцянки, які не мають жодного із реальністю і загрозою з боку РФ. Воля або смерть!

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв