Україна вже програла війну на Донбасі, – журналіст

254
Російський журналіст, військовий репортер Орхан Джемаль висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін уже здобув свою перемогу на українському Донбасі.

«Безумовно, там ще не зовсім спокійно, але війни вже немає. Йдуть переговори, все це більше перейшло у стадію «холодної війни». Тобто, в безкровне перетягування каната. У цьому плані, звичайно, ми можемо втішити українське самолюбство, сказати, що програли, загалом-то, ніяким не «повстанцям», а, як мінімум, двічі в цій війні брали участь, фактично, російські збройні сили», – зазначив в інтерв’ю Апострофу журналіст.
На думку Джемаля, українській владі так і не вдалося накопичити й використати належною мірою військові ресурси для другого етапу конфлікту. Він також нагадав, що і під час анексії Кримського півострова Україна фактично не чинила жодного опору агресії Кремля.
«Нікому було дати команду захищатися. Наскільки я пам’ятаю, кримські українські військові лупали очима, питали, що нам робити, і не отримували ніякої відповіді. В кінцевому підсумку їм давали в кращому випадку коридор для виходу, або особовий склад переходив на бік противника. Точно так само, як кримські татари плачуть, що їм принизливо і важко живеться. Але ж тоді вони не чинили опір», − зауважив репортер.
За його словами, це велика помилка, оскільки будь-який опір, навіть провальні спроби, зруйнували б міф про добровільне приєднання Кримського півострова до російських територій.

Коментарi

Коментарiв