Сергій Якимчук: Як дітей готують до «русского міра»

979
Сергій Якимчук, активіст

Забираю ввечері донечку з дитсадочку.

Виходимо з території і тут я бачу як одна мама просить свого синочка років п’яти-шести відійти від брудної купи мокрого снігу і кликала його до дому. Дивним було те, що мати зверталася до дитинки українською, натомість малюк видавав такі перли:

– Нєт, я нє хачю! Я хачю іграть!

Я був просто шокований! Я аж зупинився. Дитинка постійно відповідала своїй мамі російською! Питаю:

– Пані, я вибачаюся але дозвольте запитати, це ваша дитинка?

– Так, а що?

– Та ні, нічого… просто хотів запитати чому дитинка говорить з вами російською? Ви переселенці?

– Ні, що ви (сміється), це просто він мультиків надивився. Хіба ваша не дивиться вдома мультики?

– Дивиться, але я навмисно вмикаю дитині мультики українською, а на російськомовні я пояснюю дитині, що це мова моксалів, що вони підлі і підступні наші вороги з якими у нас війна і вони стріляють у наших вояків…

Я не закінчив, бо вона перебила мене:

– А що тут поганого?! Що поганого в тому, що дитина буде знати дві мови і вільно говоритиме російською ще з самого малечку?!

– А хіба нічого поганого, що вона до вас не говорить українською? А війна з моксалями йде вже п’ятий рік – то це як по вашому? Тобто ви свідомо готуєте дитину до «русского міра» і російськомовного середовища?!

– Знаєте що, мені та ваша політика… я за політикою не слідкую!

Вона взяла дитину за руку і нервово пішла геть.

Панове, і це в Тернополі!

Не у Києві, Донецьку, Дніпрі чи у Харкові, а у нас на Галичині, в колисці України. Божевілля!

А скільки їх таких дурнів у нас на Західній Україні, які не розуміють і не усвідомлюють того жаху коли вмикають дітям російськомовні мультики? Дорослі, які самі потім пишуть і подають оголошення російською мовою, або навіть підписують свої імена у вайбері російською?!

Їх тисячі!

І вони настільки тупі і безмозглі, що мало того, що самі принижуються і переходять на російську в спілкуванні з моксалями, то ще й привчають своїх дітей і надають їм негативний приклад.

Бо варто таким людям опинитися десь на сході чи півдні, або якщо якийсь моксалюга зателефонує чи заговорить до них, то вони відразу розшаркуються перед ним переходячи на російську мову, мовляв ми тоже, ось диви, які ми вчені, змалечку вивчили вашу окупантську мову, не переживайте, ми вас розуміємо і уважно слухаємо!

Звичайно, проблема в тому, що їм, рабам, у голову закладено телевізором, що Мова це неважливо і мовляв «я внє палітікі», аля як можна свідомо чи несвідомо вирощувати рабами своїх власних дітей?!

Прокляті раби.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв