НАТО висловила занепокоєння ескалацією конфлікту на Донбасі

209
Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберґ під час прес-конференції у Брюсселі розкритикував політику РФ у зв’язку з продовженням підтримки сепаратистів на Сході України.

«Російська Федерація несе особливу відповідальність, тому що продовжує підтримувати сепаратистів на Донбасі. Ми бачимо російські війська на Сході України», − цитує Українська правда Столтенберґа.
«Ми глибоко стурбовані порушеннями режиму припинення вогню. Ми також стурбовані великою кількістю загиблих на сході України протягом останнього часу. Для мене це сигнал, що треба робити все можливе для дотримання Мінських домовленостей. Ми маємо використати увесь вплив і всі зусилля, щоб впевнитися, що режим припинення вогню поважають, і спостерігачі можуть виконувати свої обов’язки», − наголосив Генеральний секретар Альянсу.
Крім того, він анонсував, що 15 червня цього року міністри оборони країн-членів Організації Північноатлантичного договору обговорять можливість надання додаткової підтримки для України та Грузії.
«Ми обговоримо додаткову допомогу для України та Грузії. У середу відбудеться засідання комітету Україна-НАТО. Ми стурбовані ескалацією конфлікту на Донбасі і новими випадками порушення режиму припинення вогню», − підкреслив Генсек.

Коментарi

Коментарiв