Держдума похвалила російських фанатів за криваві бійки на Євро-2016

203
Російський віце-спікер, син одіозного політика Владіміра Жиріновского Ігорь Лєбєдєв похвалив фанатів із РФ, які влаштували масові бійки під час футбольного чемпіонату Євро-2016. 

За словами російського високопосадовця, у провокаціях і побоїщах, влаштованих фанатами з РФ під у Франції під час Євро-2016, «нема нічого страшного».
«Не бачу нічого страшного в бійці фанатів. Навпаки, молодці наші хлопці. Так тримати!», − написав у своєму Twitter Лєбєдєв.
Крім того, в інтерв’ю одному з російський видань він наголосив, що в 9 з 10 випадків футбольні фанати приїздять на стадіон саме для того, аби побитися, а не подивитися на гру й по вболівати.
«Хлопці відстоювали честь країни і не дали можливості англійцям якимось чином осквернити нашу Батьківщину. Наших уболівальників треба пробачити і зрозуміти», − зазначив віце-спікер Держдуми РФ.
Додамо, прокуратура Марселя заявила, що з Російської Федерації до Франції прибуло близько 150 спеціально навчених футбольних хуліганів, яким дали завдання провокувати інших уболівальників і брати участь у заворушеннях. Відповідні висновки французькі правоохоронці зробили після розслідування кривавих побоїщ між російськими й англійськими фанатами.

Коментарi

Коментарiв