Олександр Білінський: Про Зеленського та його президентські амбіції

352
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Чи повинен власник приватного телеканалу ставити привітання президента за 5 хвилин до Нового року? Не повинен.

Чи показав власник приватного телеканалу, що таким чином не поважає чинного президента і робить ставку на іншого кандидата (ів)? Так, показав.

Чи є залежність (узгодженість дій) між власником приватного телеканалу, керівництвом і самим Зеленським? Є, це очевидно.

З маркетингової точки зору висування в президенти за 3 хвилини до Нового року –сильний хід? Безперечно.

Чи можна вважати Зеленського виключно клоуном, який вміє жартувати і приколюватися над усіма? Ні, якщо не брати нинішній контекст, поґуґлити матеріал «Фабрика сміху» в журналі Forbes від січня 2012 року. Там детально описується, як створювалася одна з найбільших в Україні продакшн-студій і яка в цьому роль Зеленського як топ-менеджера.

Чи є запит в суспільстві на такого кандидата, як Зеленський? Є. Як серед тих, хто проти нинішнього глави держави й інших старих політиків, так і серед тих, хто розуміє, що в нинішній системі координат йому нічого не світить.

Вибори – це бізнес? Так, і не тільки в нашій країні. І чим очевидніше, хто кого підтримує і на кого ставить, тим краще для всіх. Гірше, коли за очі вороги, а вночі – друзі, як зараз.

Джерело: Александр Билинский

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв