Переселенці з Донбасу почали безстрокову акцію під будівлею Мінсоцполітики

277
Вимушені переселенці з Донбасу фактично «оселилися» під будівлею Міністерства соціальної політики України, оголосивши безстрокову акцію протесту.

Представники громадського руху «Земляки», які є організаторами акції, заявили, що залишатимуться під будівлею доти, доки влада не вирішить проблем вимушених переселенців із тимчасово окупованого Донбасу.
Громадський рух «Земляки» оголошує безстрокову, цілодобову мирну акцію протесту «Мінсоц − наш дім рідний!». Ми беремо матраци, розкладачки і речі особистого ужитку і приїжджаємо у будівлю Міністерства соціальної політики України! Можливо, таким чином ми станемо помітнішими для тих, від кого сьогодні залежить наш рівень життя! Активісти Руху житимуть у будівлі до повного відновлення своїх конституційних прав, − ідеться у заяві активістів.
Однією з основних вимог мітингувальників є відміна постанови Кабінету Міністрів України в частині внесених змін від 8 червня 2016 року, «що призведуть до повного призупинення усіх видів соціальних виплат громадянам, що мають статус «вимушено переміщених осіб».
 

Коментарi

Коментарiв