Олександр Кочетков: Інтегральна відповідь «порохолюбам»

234
Олександр Кочетков, політолог

Відповідаю тому, що у нас на всіх – одна країна. І хоча порохолюби зі своїм вождем ведуть Україну до громадянського протистояння, я сподіваюся, що ми, незалежно від політичних уподобань, зуміємо знайти спільне. Не зараз, зрозуміло, а за три з половиною місяці.

Чесно кажучи, здивований. Я делікатно, майже без прізвищ, виклав досить відомі речі, і раптом вибух на шоколадній фабриці. Чергові ображені, напружений гумор, скорботні закиди… От чесно, російські ботоферми мене паплюжать винахідливіше.

Відповім на найбільш типові запитання.

Згоден, що «порохоботи» – неточне позначення, переходжу, за рекомендацією Святослава Стеценка, на порохолюбів.

Від мене вимагають пруф. Це ваших, так би мовити, публікацій? Так ви їх і самі знаєте. Або ваших зарплатних відомостей? Так ви ж знаєте, що їх ще ніде не публікувли. Але оприлюднять, вже повірте моєму досвіду: видають бабло – обов’язково все фіксують, щоби в разі чого було чим торгуватися.

Так, на респектабельному сайті ПіМ закликів до фальсифікацій на користь ПОП немає і навряд чи будуть. Але почитайте, що несуть ваші соратники по зброї на кшталт Романа Доніка, і зрозумієте, що я маю на увазі.

Так, Роман Шрайк – не порохолюб в чистому вигляді. Але його Міншрайк стояв біля витоків процесу.

Що стосується «Де моя зарплата за порохоботство»? Ну, я ж написав, що в Мережі є чимало тих, хто повівся на обманку Ігоря Гриніва «Якщо не Порошенко, то Путін». Вони якраз поводяться пристойно, з ними можна дискутувати. Між іншим, настільки множинне повторення репліки щодо зарплати скидається на спробу заздалегідь підготувати аргументацію для громадянина слідчого – мовляв, так ось же, я ж помилявся безкорисливо…

Взагалі-то, я розумію «ломів», на кшталт Віталія Портникова або Віктора Трегубова, які продають своє перо, прекрасно розуміючи, що роблять. Хоча сумно, що ПОП створив такі умови в країні, коли для талановитих людей мораль відходить на двадцять другий план.

Розумію і тих, хто щиро співчуває Президенту.

Але ось навіщо до мене на сторінку прийшла юрба порохолюбів середньої ланки і влаштувала розгнузданий канкан із самовикриття – не розумію. Адже це люди не те щоб всі розумні, але досвідчені. Вони не можуть не розуміти, що їхня безсоромність, ну, ніяк не змусить поміняти думку мене чи моїх однодумців.

Більш того, повторю: результат виборів визначається не в Мережі, а в реалі. А мережева позиція вже давно склалася і навряд чи зміниться. Чого списи ламати?!

Або ось так, хизуючись своєю цинічністю і поки невразливістю, легше очікувати неминучого?

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв