Сотні росіян вийшли на марш «Проти диктатури»

213
Увечері 13 червня 2016 року кілька сотень осіб взяли участь у несанкціонованому марші «За Росію проти диктатури».

УНІАН повідомив, що російська влада не погодилася на акцію, проте це не зупинило активістів. Слід відзначити, що подібний несанкціонований захід уперше за тривалий час відбувся без затримань.
Хід без плакатів і гасел, проте із квітами пройшов від Смоленської площі до мосту Нємцова (опозиціонери в РФ так охрестили Великий Москворецький міст, де було вбито Бориса Нємцова). Маршу було присвячено Дню Росії на знак незадоволення політикою Президента РФ Владіміра Путіна й обуренням війною з Україною.
«Комітет протестних дій хотів узгодити масовий захід. «За Росію проти диктатури». Сенс − це жахлива стаття Кримінального кодексу РФ і поправки до неї (розпалювання ненависті та ворожнечі), які нині вносить Держдума. Мерія Москви хід і мітинг не узгодила, тоді було ухвалено рішення просто вийти й покласти квіти на місці загибелі нашого соратника, одного з лідерів протесту Бориса Нємцова», − зазначила один із членів опозиційної партії ПАРНАС Алла Наумчєва.
За її словами, учасники акції здивовані відсутністю затримань, не дивлячись на не санкціонованість заходу й велику кількість активістів: «Поліція навіть перекрила дорогу, щоб ми перейшли її у недозволеному місці, надавали всіляке сприяння. Не знаю, чи це якісь зміни в головах людей, чи це якась довга гра на майбутнє. Але я рада, що сьогодні всі залишилися на волі, ніхто не був затриманий, всі змогли покласти квіти».

Коментарi

Коментарiв