Сергій Якимчук: Про зрадників

244
Сергій Якимчук, активіст

Днями дивлюся в новинах репортаж, що СБУ (а це, до речі, непоодинокі випадки) затримала зрадника, якогось українця, який довгий час працював на московію, передавав моксалям дані і т.д.

Боже, як відразу робиться боляче на душі і на серці! Думаєш: «Ну, як ти міг падлюко? Ну, що тебе змусило? Будинок чи квартиру тобі купили, чи яким ще дідьком лисим тебе спокусили?!! Боже, яка ганьба для Країни і Народу!».

Я з болем дивлюся далі цей репортаж, дійсно, там показують оперативне відео СБУ і я дійсно бачу людину з прихованим обличчям, яка дає покази і у всьому зізнається… зізнається в зраді та співпраці…

АЛЕ СТОП!!!  ПОЧЕКАЙТЕ!!! Питання до СБУ: А звідки ви взяли, що він українець?! Та він вам бреше!  Ось зверніть увагу: ВІН ГОВОРИТЬ РОСІЙСЬКОЮ! Це ж РОСІЯНИН!!!

І так кожного разу, кажуть, що затримали українця, а затримані покидьки говорять російською! А потім в новинах кажуть, що їх навіть обміняли на наших полонених!  У нас в СБУ, що ідіоти, які не можуть розрізнити українську мову від російської?!  Чи в нас російськомовне СБУ?! На підставі чого вони ухвалюють рішення, що затриманий ними російськомовний ви**ядок українець?!

Як можна назвати українцем людину, яка навіть рідної мови української не знає?! Негра ви також назвете українцем, коли той говоритиме з вами російською?!! Для чого принижувати Український Народ порівнянням нас з такими російськомовними покидьками?!

Насправді цей репортаж в новинах мав виглядати таким чином:
«Служба Безпеки України, затримала чергового російськомовного громадянина Сідарава-Ахмєтава-Царьова, який працював на московію і проросійських бойовиків, передавав їм дані і т.д. Затриманий видавав себе за українця і мав паспорт громадянина України, але приналежність до російських терористів і бойовиків видали, насамперед, його російськомовність і наявність телефонних переговорів з бойовиками. При детальному допиті з’ясувалося, що затриманий російськомовний покидьок являється етнічним росіянином, який довший час проживав на території України. СБУ перевіряє справжність вилученого паспорта і розслідує яким чином затриманий отримав паспорт і документи на ім’я громадянина України».

Оце справжні новини, бо те, що більшість російськомовних так чи інакше співчувають росії чи своїми діями привели в Україну війну або є рушійною силою «рускава міра» та її носіями, голосують на виборах за собі подібних російськомовних покидьків це, на жаль, не новина.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв