Олександр Кочетков: Порохолюби підштовхують Порошенка до остаточної прірви

345
Олександр Кочетков, політолог

ВІРЮ В МУДРІСТЬ ПОРОШЕНКА!

Ось я чого про порохолюбів днями написав? Щоб накликати розгнузданий шабаш на свою сторінку?

Ні, у мене був цілком прагматичний державний намір.

Справа в тому, що ПОП – перший Президент України, який настільки володіє комп’ютером, що здатний серфити по Інтернету. І він це робить. Власноруч. Заглядає на деякі сайти, читає публікації окремих блоґерів. Тобто, безпосередньо бачить, що про нього в неті пишуть. Добре й погане.

Саме тому ПОПу так лягла на душу ідея створення своїх інформаційних опричників, що діють навіть не за прямою його вказівкою, а по вгадуванню бажання. Біда в тому, що ці порохолюби культивують у Петра Олексійовича найтемніші і найшкідливіші сторони його багатої натури.

Він болісно уразливий і хоче відразу відповісти кривдникові, принизити його і розтоптати. Ось порохолюби і накидаються на кожного критика Президента.

Вони нестримно звеличують ПОПа, потураючи його гіпертрофованій зарозумілості.

Але найстрашніше, що вони вселяють у нього впевненість, що він не тільки може бути канонізований за життя, і не просто увійде в підручники історії як кращий Президент України на найближчі сто років, але навіть те, що він може якимось незбагненним чином виграти найближчі президентські вибори! (Сам у шоці…)

Розумієте, я впевнений, що саме мережева активність порохолюбів створює у ПОП спотворене уявлення про дійсність. І тільки це утримує його від по-справжньому мудрого та відповідального рішення: не балотуватися на найближчих виборах і піти на піку популярності в 10% (на 4% більше, ніж набрав свого часу Віктор Ющенко). З томосом і в ореолі помісного переможця недоімперії! Зберігши масу енергії і бюджету, невитрачених на проведення грандіозної і безглуздої виборчої кампанії.

Тобто, спрацювавши на благо України. І отримавши за це шанс на певну реабілітацію і пом’якшення. А жадібні і безглузді порохолюби збивають ПОПа з пантелику і підштовхують до краю остаточної прірви. От же ж демони-спокусники!

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв