ЄС втрачає довіру українців, − віце-прем’єр

190
Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе констатувала, що українська сторона виконала всі вимоги ЄС для запровадження безвізового режиму.

«Спроба об’єднати Україну з тими країнами, які ще не виконали умови − ми вважаємо, що це неправильно. Йдеться про довіру до діалогу між Україною та Європейським Союзом. Якщо ми виконуємо умови, то ми очікуємо виконання умов із іншого боку», − наголосила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна високопосадовець.
Вона також підкреслила, що Україна вже виконала всі вимоги ЄС для отримання візової лібералізації, а також для ратифікації Угоди про асоціацію між українською державою й Європейським Союзом.
«Хотіла б нагадати, що ми все ще чекаємо рішення нідерландського уряду щодо ратифікації Угоди про асоціацію», − зауважила Климпуш-Цинцадзе.
Додамо, нещодавно Державний секретар із питань безпеки і юстиції Нідерландів Клаас Дейкґоф повідомив, що низка країн ЄС досі заперечують надання безвізового режиму Україні та Грузії. Зокрема, йдеться про Німеччину, Францію й Італію.

Коментарi

Коментарiв