Керівництво ЦВК відмовилося від перевірки на детекторі брехні

228
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що глава ЦВК Михайло Охендовський і його заступник Андрій Магера відмовилися проходити перевірку на поліграфі.

Глава антикорупційного відомства нагадав, що Охендовського й Магеру вже допитали в якості свідків, проте слідчі не можуть здійснити їх перевірку на поліграфі без попередньої згоди – передає Дзеркало тижня.
Холодницький також зауважив той факт, що жінки зі складу Центральної виборчої комісії «не бояться проходити перевірку на детекторі». Зокрема, на допиті у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вже була заступник глави Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна.
Нагадаємо, нещодавно нардеп і журналіст Сергій Лещенко прокоментував скандал із «чорною бухгалтерією» Партії регіонів і зауважив, що в цій справі найбільше кричущими злочинами є хабарі членам ЦВК.
«Найбільш кричущі, на мою думку – це хабарі членам ЦВК, які й досі продовжують виконувати свої обов’язки і термін повноважень яких завершився вже два роки тому. Я думаю, що цей епізод має бути закінчений якнайшвидше і винні мають бути притягнені до відповідальності», – наголосив Лещенко.

Коментарi

Коментарiв