Брати Капранови: Держава не має права втручатися в родину – це небезпечно

269
Віталій та Дмитро Капранови, українські письменники, видаці та публіцисти

Слухайте, є Родина, первинна структура людства. Вона утворилася задовго до Держави. Держави з’являлися і зникали – Родина лишалася. Родина – основа виживання людства, без Родини виживання неможливе. Тому Держава не має права втручатися в Родину – це небезпечно.

Родину створюють двоє (чи більше) людей добровільно. Вона базується на традиціях, культурі, звичаї, а також характері, очікуваннях та темпераменті сторін. Це такий собі невербалізований договір, і поки він діє, Родина тримається. Умови договору можуть включати елементи рівності або нерівності, насильства чи ненасильства, домінування жінки чи чоловіка, він може з роками мінятися, але поки це не заходить на небезпечний, тобто кримінальний терен, Держава не має права втручатися у справи Родини. Сьогодні, коли розлучення стали дуже простими, можна чітко визначити, чи існує Родина, чи працює цей неформальний договір. Бо він працює, поки влаштовує обидві сторони, щойно одна з них виходить з договору – іде розлучення.

Закони, подібні ухваленому, дозволяють Державі через суди, активісток і т.ін. втручатися у Родину, а значить ставлять під загрозу її існування та відтворення.
Оце суть питання, якщо очистити його від істерик.

Джерело: Брати Капранови

Постійне посилання

 

 

Коментарi

Коментарiв