НАБУ розпочало обшуки в компанії Коломойського

388
14 червня поточного року Національне антикорупційне бюро України у співпраці зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою розпочало обшуки в офісах компанії «Міжнародні авіалінії України. 

Слідчі дії відбуваються в рамках досудового розслідування за фактом зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Державної авіаційної служби з метою одержання неправомірної вигоди для окремих приватних авіаперевізників, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам відповідно до Кримінального кодексу України, − повідомив у коментарі Громадському представник НАБУ.
Слідчі мають на меті виявлення й вилучення документації, що підтвердила б акти заборгованості авіакомпанії перед державою загальною сумою близько 150 тисяч гривень за період із січня 2014 року по грудень минулого року.
Ці кошти авіакомпанія мала сплатити за перевезення пасажирів і вантажів до  Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях. Авіакомпанія МАУ невідкладно приступила до підготовки документів, на збір яких потрібно кілька днів. Однак вже вранці 14 червня офіс МАУ був заблокований оперативною групою НАБУ. В даний час співробітники авіакомпанії заблоковані на поверхах, їх переміщення обмежене, в робочих кабінетах проводяться обшуки. Доступ до засобам зв’язку і робочих місць співробітників в даний час обмежений, − зауважив речник антикорупційного відомства.
Додамо, «Міжнародні авіалінії України» є найбільшою вітчизняною авіакомпанією, що контролює олігарх Ігор Коломойський. Представники фірми стверджують, що такі дії спецслужб є «неприкритим тиском на бізнес, спрямованим на залякування й деморалізацію колективу».

Коментарi

Коментарiв