Віктор Небоженко: Тотальну фальсифікацію виборів урочисто оголосять «політичним дивом»

253
Директор служби «Український барометр», політолог Віктор Небоженко

Мрія будь-якої злиденної пенсіонерки – поцілувати руку найбагатшої людини України, президента-олігарха Порошенка. А для порохоботів поцілунок бабусі руки Порошенка – це доказ всенародної любові до нього, його милості і прояви чуда. У Новій автокефальної української церкві «напівсвятий Петро» з’явився раніше, ніж сама церква. Константинопольський патріарх у сум’ятті – спритний український президент, який нахабно висадився з цілим десантом кримінальних авторитетів у Стамбулі, виявляється, у себе в народі користується величезною церковною славою. Ієрархи збентежені і чекають, чим усе це закінчиться для Нової української автокефальної церкви і для самого президента-олігарха.

Але процес рейкової харизматизації президента-олігарха як єдиного гідного віруючого і патріота України є незворотнім і стрімко набирає обертів.

Перший рівень харизматизації Порошенка – поцілунок бабусі, яка глибоко вдячна президенту Порошенку за її злиденну старість.

Другий рівень – відбиток ноги Порошенка на кам’яних сходах Верховної Ради і поява зображення президента, татуювань на тілі особливо довірених депутатів. А також організація критики і переслідування депутатів, які не вірять у його майбутню чудову перемогу на виборах.

Третій прояв доказу святості Порошенка – поява його лику в телевізорах і смартфонах усіх українських чиновників і мафіозі. Надія президента не на дезорієнтований електорат, а на силу масового підкупу, адмінресурсу і криміналу.

Далі – мазі, заряджена вода і найголовніше – поява в народі скандальних результатів (ЦВК) чудесного, рятівного для Порошенка, голосування на президентських виборах у березні 2019 року. Тотальна фальсифікація результатів голосування буде урочисто оголошена політичним дивом України як результат таємної віри українців у невинність і обіцянки «напівсвятого» президента Порошенко.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв