Олександр Кочетков: Порошенко – рідкісний фарисей

244
Олександр Кочетков, політолог

Крім безлічі офіційних функцій, визначених Конституцією, Президент України виконує ще й важливу неформальну функцію – морального камертона. Ну, або аморального.

У нас так складається, що переважна більшість тих, у владі, а також тих, хто цю підтримують – платно або безкоштовно, не важливо – переймають у Президента якийсь морально-етичний стандарт: що можна і що не можна, як вчиняти щодо прихильників і противників і багато іншого. Це все відчувається на інтуїтивному рівні, працює безпомилкова система розпізнавання «свій-чужий».

Петро Порошенко – рідкісний лицемір і фарисей. І ось вже ті самі порохолюби, які гнівно таврували програму «Схеми» як «пропагандистську руку Кремля», коли вона критикувала ПОПа і його оточення, тепер підносять її нам як істину в останній інстанції, майже одкровення згори, коли мова йде про якісь грішки Володимира Зеленського.

Панове порохолюби, ви ж не всі поголовно моральні виродки! І багато читали Біблію. Тим більше, ваш патрон явно мітить в автокефальні святі, він уже руку для прикладання подає. Так що Христове визначення лицемірів, «які комара відціджують, а верблюда поглинають», знати повинні.

Ви п’ять років поглинаєте панамські офшори чинного Президента і липецьку фабрику цього «суперпатріота», але вирішили процідити якісь структури Зеленського, який ще й кандидатом у Президенти не став! Це низько і підло, нешановні адепти свого кумира. Так само низько і підло, як висунення однофамільців у спробі заплутати виборців.

Але не прокотить: ні проти Володимира Зеленського, ні проти Юлії Тимошенко, ні проти Анатолія Гриценка та інших опонентів чинного Президента.

А Зеленський, якщо він дійсно претендує на щось в Україні, на розслідування «Схем» і подібні повинен відповідати гранично просто: «Спасибі, що звернули мою увагу. Я негайно розберуся і все розповім саме Вашій програмі».

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв