Війна в Україні триває не лише на Сході, − Президент

214
Науково-практичної конференції «Уроки гібридної війни: воєнні аспекти» Президент України Петро Порошенко поділився своїм баченням нинішньої ситуації на Донбасі й подальших дій для врегулювання конфлікту. 

«Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від «гібридних загроз». Мають вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, покращуватися національні спроможності і сумісність із НАТО», − цитує прес-служба Президента Порошенка.
За словами глави держави, нині постало завдання створити натовську армію ще до вступу України до Організації Північноатлантичного договору: «Ми повинні визначити та забезпечити неухильне дотримання єдиних для всіх силових структур правових та технічних вимог до розробки та прийняття на озброєння техніки і майна з урахуванням стандартів армій країн НАТО».
Під час виступу український лідер зауважив, що нині війна триває не лише на Донбасі, але й на всіх можливих напрямках: «Це не лише наступ і агресія на наших кордонах. Це ще й активна інформаційна та пропагандистська війна для того, щоб посіяти розбрат, розчарування, пригнічення всередині України, оббріхуючи нашу державу, її керівництво, військо і народ. Ворог намагається перенести зусилля на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні».
Крім того, він наголосив на необхідності створення плану дій в разі повномасштабного наступу агресора: «На випадок повномасштабного вторгнення має бути відшліфований план загальної мобілізації і функціонування країни в умовах воєнного стану. Те, що ми нині не оголошуємо загальної мобілізації, лише викликано тим, що кампанія побудови контрактної армії ефективна».

Коментарi

Коментарiв