Назар Приходько: Слід готуватися до «другого Афґаністану»

295
Назар Приходько, журналіст і волонтер

За даними з різноманітних джерел, РФ готує НОВУ війну в Афґаністані.

До прикладу, з території Сирії ВЖЕ перекидаються підрозділи ІДІЛ, а під виглядом жінок і дітей (!!!) – російські найманці з різноманітних ПВК.

Чому це відбувається? Річ у тім, що в серії нещодавніх терактів на території РФ (Інґушетія, Маґнітоґорск та Ханти-Мансійск) – скрізь лунало слово «Афґаністан». У перших двох випадках теракти, ніби як, готувалися вихідцями з Афґаністану, а у випадку із захопленням літака в Ханти-Мансійскє, то терорист вимагав направити його в Афґаністан.

А найголовніше в цьому – дати. Путін має слабкість до дат та знакових подій, під час яких він зазвичай розпочинає війну. Згадайте початок війни у Сакартвело у 2008-му, та початок Анексії Українського Криму у 2014-му…

Цьогоріч – ганебна дата для РФ, як правонаступниці СРСР. 30 років з дня виведення совєтських військ з Афґаністану, що фактично стало початком кінця СРСР. То ж, враховуючи тотальні реваншистські настрої в РФ, враховуючи безперспективну для Росії війну в Україні, санкції, знищену Сирію та, можливо таки Венесуелу, де РФ навряд зможе щось ефективно протиставити живим, ВЕЛИКИМ грошам, що пропонує цивілізований світ Венесуелі під ім’я нового Президента, (мова наразі йде про щонайменше 20 млрд. доларів) – треба підняти рівень «ура-патріотизму» на новий щабель. Підняти чимось до болю знайомим.

Афґаністан – ідеальний варіант. «Как наши отцы воевали в горах Афганистана – так мы завершим их правое дело в борьбе с зарвавшимися империалистами». Отак. То ж, готуймося до «другого Афґану». Ну і до розпаду правонаступниці. Історія йде по спіралі.

Джерело: Назар Приходько

Коментарi

Коментарiв