Мені погрожували, що Україна мене забула, − Солошенко

277
Юрій Солошенко, якого 14 червня цього року було звільнено з незаконного російського ув’язнення, зізнався, що йому постійно брехали, ніби держава його забула.

У коментарі Укрінформу Солошенко наголосив, що завжди вірив у своє повернення до України: «Я вірив і надіявся, що настане ця хвилина звільнення. Мені весь час погрожували, що моя країна мене забула, що консул України відмовляється зі мною зустрітися, але я вірив, що повернусь в Україну».
Він також заявив, що його неодноразово закликали прийняти громадянство Російської Федерації. Таким чином Кремль намагався маніпулювати ним, адже аргументували цю пропозицію тим, що в такому разі він проходитиме у справі лише в якості свідка, а не обвинуваченого.
За його словами, було очевидно, що всі звинувачення були розробкою Федеральної служби безпеки РФ, яка жодного разу не відступила від наміченого сценарію дій у цій справі. Солошенко також підкреслив, що слідкував за кожним засіданням Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання конфлікту на Донбасі, адже саме на неї покладав особливі надії щодо свого повернення до України. 
«Але справжня віра в те, що я поїду додому, з’явилась тоді, коли звільнили Савченко, і я прочитав у одній із газет заяву Президента України про те, що Солошенко і Афанасьєв приїдуть в Україну», − згадав уже колишній російський політв’язень.

Коментарi

Коментарiв