Віктор Лешик: Сибірська лисичка прискочить і до нас, якщо будемо уламком СССР

179
Віктор Лешик, журналіст

Уряд – парламент – Президент. У 2014 році курс на демонстративну єдність політиків-переможців технологічно спрацював на психологію наляканого виборця: аби в Києві не було громадянської війни, аби не було повторення дурниць Української народної республіки.

Кличко відмовляється від президентських амбіцій – оплески. Турчинов не йде на вибори президента – овації. І майже повних 5 років їм вдавалося публічно демонструвати єдність.

Щоби зберегти показну єдність закривали корупційні справи партнерів по коаліції, закривали очі на грубі інтриги по заміщенню прем’єра, на очевидне брутальне перетягування ковдри у цілих сферах бізнесу. На форумі з висування П.О.Порошенка вдруге зроблено наголос на єдності. Як у 2014, так і зараз, ми не хочемо у Києві собачої сварки поміж українських політиків. Але ми й не хочемо, щоб оця показна єдність, відсутність духу самокритичності поступово тягли країну у застій і болото. А про це показники економіки двох останніх років саме і говорять.

Отож, коли на білосніжному фоні вчергове цьомкалися наші дорослі дядьки-політики, мені видалося, що ще трохи і з залу почнуть лунати здравиці: Ленін-партія-комсомол!!! А сибірська пухнаста біленька лисичка, про яку Лесь Подерев’янський згадав, в календарях не розбирається – прискочила у 1991 після років застою в СССР, прискочить і до нас, якщо ми будемо лише уламком СССР.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв