Олександр Кочетков: Порошенко – найкращий учень Путіна

283
Олександр Кочетков, політолог

Мені щиро шкода нашу країну. Тому що в ній президент, який не виконав жодної своєї передвиборчої зобов’язання, без ризику негайно отримати в морду може розвішувати плакати проти «брехливих обіцянок»…

Гібридна агресія з боку Росії стала одкровенням для Петра Порошенка і його ідеологічної обслуги.

Ні, він і раніше брехав, як дихав, і нічим не гребував, це констатують усі, хто з ним стикався по бізнесу. Але Путін показав, що безсоромно брехати і зраджувати можна і на найвищому державному рівні. Сьогодні Порошенко, як і Путін, веде гібридну війну проти українців.

Путін п’ять років робить вигляд, що «нас там немає». Порошенко робить вигляд, що п’ять років тому нічого нам не обіцяв.

Путін видає свої поразки за перемоги. І Порошенко – так само.

Путін використовує своїх солдатів як гарматне м’ясо. І Верховний Головнокомандувач Порошенко забезпечив нам «південний котел», Іловайськ, Дебальцеве.

І у Путіна, і у Порошенка корупція і безкарність правлячого класу стали основою режиму.

Список прямих аналогій можна продовжувати довго. Важливо розуміти, що подібне не бореться з подібним. Вони – співпрацюють.

ПОП із прибічниками на прикладі Путіна побачили, що замість чесної напруженої роботи на країну можна цинічно назвати чорне білим і купити кого треба на вкрадені гроші. І тоді замість молитов про те, щоб отримати термін ув’язнення поменше, Петро Порошенко робить із себе рятівника Вітчизни, майже святого і претендує на другий термін!

Не можу уявити, що це можливо. Вірю, що українці в останній момент хитрувато посміхнуться, скажуть солоне слівце і покатають Порошенка з усіма його підступами. Але якщо переобрання все ж станеться, тоді всі біди – війна, злидні, розруха, розвал країни – будуть нами повністю заслужені.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв