Лариса Ніцой: Якби російськомовних не налаштовували проти українського, в країні давно усі порозумілися б

509
Лариса Ніцой, письменниця

Знаєте, друзі, якби російськомовних не наштрикували проти українського, не науськували проти нас, ми б давно усі в країні порозумілися.

От дивіться, була з людиною Мураєва в ефірі, з Любов Титаренко. У нас з нею є спільна тема. Діти. І вона займається дітьми. І я займаюся дітьми. Вона має студію в театрі і українською мовою і студію російською. Є зміни? Є. Раніше була лише студія російською. Ухвалили б закон, ну не агресували б такі люди, як Любов, проти. Пообурювалися б – і змирилися. Але їм не дають змиритися. Поза ефіром ми спілкувалися українською. Багато на що маємо спільні погляди. Тільки зайшли в студію – співрозмовниця одразу перейшла на російську і вперто весь ефір говорила російською.

Якби не мураєви, ми б з нею найшли спільну мову. Мураєви не дадуть. НІКОЛИ.

Знаєте, друзі, якби російськомовних не наштрикували проти українського, не науськували проти нас, ми б давно усі в країні порозумілися. От дивіться, була з людиною Мураєва в ефірі, з Любов Титаренко. У нас з нею є спільна тема. Діти. І вона займається дітьми. І я займаюся дітьми. Вона має студію в театрі і українською мовою і студію російською. Є зміни? Є. Раніше була лише студія російською. Ухвалили б закон, ну не агресували б такі люди, як Любов, проти. Пообурювалися б – і змирилися. Але їм не дають змиритися. Поза ефіром ми спілкувалися українською. Багато на що маємо спільні погляди. Тільки зайшли в студію – співрозмовниця одразу перейшла на російську і вперто весь ефір говорила російською. Якби не мураєви, ми б з нею найшли спільну мову. Мураєви не дадуть. НІКОЛИ.

Опубліковано Ларисою Ніцой Пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв