Петро Олещук: Європейці зацікавилися кандидатом у президенти Зеленським

333
Політолог Петро Олещук

Отже, на не останньому європейському ресурсі виходить стаття про українські вибори. Цілком логічно, що стосується вона кандидата, про якого європейці майже нічого не знають, – Зеленського.

Як на мене, все досить виважено. На відміну від українських публікацій, де зараз все перетворилося на пропагандистські ріки.

Отже, автор наголошує, що його поява на верхніх щаблях рейтингів – це відображення суспільного протесту та невдоволення наявним станом справ. Протестно-апатична атмосфера у суспільстві і породжує подібні феномени. При цьому, автор вважає, що підстави для невдоволення у населення «найбілнішої країни Європи» все ж є. Адже попри «повільні реформи», економіку і далі контролюють ті самі олігархи, а масштабна корупція залишається безкарною, а 70 відсотків громадян вважають, що країна рухається у невірному напрямку.

В таких умовах, як свідчать рейтинги, Зеленський цілком може перемогти, особливо якщо згадати про ті ж опитування, які надають йому шанси на перемогу у другому турі проти різних опонентів. Хоча автор і скептично ставиться до прозорості кампанії, очікуючи від неї постійного поливання брудом усіх.

Загалом, це дуже коротко. Можете самі почитати. І знову Україна своєрідним чином привертає до себе увагу, бо, як сказано у цій же публікацїі із посиланням на «киян», «роками ми голосували за серйозних політиків, які все перетворювали на фарс».

Джерело: Петро Олещук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв