Сергій Якимчук: Найприбутковіший бізнес в Україні – влада і посада на держслужбі

238
Сергій Якимчук, активіст

Про Ірину Луценко. Після цих слів мусив змочити руки в святій воді.Харизматична постать, як не крути. «Харя-зматична» чи «хєро-зматична»… може правильно написати «маразматична»? Друзі, хто знає і сильний в граматиці виправте в коментарях, бо чисто заплутався.

Сьогодні це жінка «третього тисячоліття», якій вставили дорогі білі зуби, відтягнули «порохотягом» целюліт і підтягнули болти та поміняли шарніри. На жаль, нічого не могли зробти з носом в стилі версії «а ля баба-яга» і виразом обличчя. Ні, вони звичайно пробували, адже гроші в пацієнтки є, але ніс все одно залишався таким, як є… врешті, консиліум пластичних хірургів вчергове підтвердив гіпотезу, що лице – це все таки дзеркало душі і розвів руками.

Сьогодні «бабушка-трансформер» шокує публіку своїми нарядами, прикрасами і сумочками вартістю в дев’яносто тисяч гривень. Сьогодні вона – держслужбовець навишого ґатунку і у неї відповідна зарплата.

Але все так не було, адже в свій час і її чоловік і вона сама, коли Югу посадили, пояснювали свої статки тим, що, мовляв, пані Ірина все життя займається «бізнесом». Але проблема в тому, що коли пані Ірина займалася бізнесом, то вона виглядала на свої роки – жирна і занедбана стара тьотка з поганими зубами і в такому ж вбранні.

Я хочу сказати, що лише тепер (!) вона нарешті розцвіла і відчула смак життя. Розцвіла, коли потрапила у владу разом з чоловіком. Тобто якби не революця Гідності, то нагадувала би вона зараз бабцю, яка продає насіння під базаром. Але все змінилося, люди почали «жити по-новому», тому, що самий прибутковий бізнес в Україні, по-справжньому прибутковий, це влада і посада в генпрокуратурі чи в іншій держслужбі. Ось де справжні «бізнесмени»! Ось така муйня малята. Тому, не запитуйте і не дивуйтеся, чому нікого не впіймали, не затримали і навіть не посадили після Майдану… нічого особистого, бізнес є бізнес.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв