НАБУ пригрозило нардепу Онищенку ув’язненням на 12 років

291
15 червня 2016 року глава НАБУ Артем Ситник  повідомив, що відомство звинуватило народного депутата України Олександра Онищенка в організації нелегальних схем у компанії «Укргазвидобування», які призвели до масштабних державних збитків.

Уранці 15 червня ТСН повідомив, що працівники Національного антикорупційного бюро розпочали обшуки в офісних приміщеннях Онищенка. Зокрема, йдеться про фірми, що є фігурантами розслідування справи щодо продажу газу за заниженою вартістю відповідно до попередніх домовленостей із підприємством «Укргазвидобування».
«Відбувається слідчі дії у провадженні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з компанією «Украгазвидобування». Обшуки відбуваються за адресами фірм, які фігурують у розслідуванні», − оголосив Ситник.
У цілому спецслужби розпочали обшуки у трьох містах України й виявили близько 20 осіб, які мають причетність до незаконних операцій із продажем блакитного палива. За словами очільника антикорупційного відомства, Онищенку загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.
«Щодо громадської приймальні: немає прямих заборон для проведення обшуку в цьому приміщенні. Це був обшук не приміщення народного депутата, а приміщення, де знаходилися люди, причетні до злочинних схем. Ми давали запит до Верховної Ради, і нам не підтвердили, що там громадська приймальня. Усі інші заяви − просто спекуляції», − зазначив глава НАБУ.

Коментарi

Коментарiв