Тука спрогнозував громадський вибух через «особливий статус» Донбасу

195
Заступник міністра з питань окупованих територій і вимушених переселенців Георгій Тука прокоментував можливе винесення на обговорення в парламенті змін до Основного закону України щодо «особливого статусу» тимчасово окупованих територій Донбасу.

В ефірі 112 Тука спрогнозував, що винесення на обговорення ВРУ змін до Конституції України щодо «особливого статусу» Донбасу спричинить справжній вибух серед населення.
«Сподіваюся, що нам вдасться відстояти нашу точку зору, наше бачення, але є якісь принципові речі, на які Україна ніколи не піде і це має розуміти протилежна сторона. Наприклад, якщо внести на обговорення у Верховну Раду зміни до Конституції щодо так званого особливого статусу, хоча йдеться не про особливий статус, а лише про умови місцевого самоврядування. Я переконаний, що нині не буде необхідної кількості голосів за прийняття позитивного рішення щодо такої пропозиції. Я переконаний, що це може призвести до вибуху всередині суспільства», − висловив думку високопосадовець.
Додамо, нещодавно експерт у військовій галузі Олег Жданов зазначив, що саме спроби російської влади домогтися ухвалення резолюції Верховної Ради щодо «особливого статусу» Донбасу є цілком можливим поясненням посиленню обстрілів на тимчасово окупованих територіях.

Коментарi

Коментарiв