Олег Леусенко: «Кримська казка про життя в Росії стала нічним кошмаром»

242
Експерт у галузі політології Олег Леусенко проаналізував найгарячіші новини щодо «багатого життя у складі РФ» анексованого Криму протягом останнього часу.

«У кримців розпочався найважчий період у їхньому житті. Під акомпанемент скорочення зарплат прийшло повідомлення про зупинку фінансування будівництва Керченського мосту. Грошей на «кримський фетиш» не виділяли вже з грудня минулого року. окупанти почали різати заробітні плати медиками, учителям, службовцям морфлоту. Найчастіше це робить під виглядом, як не дивно, підвищення зарплат: прибирають «стимулюючі», підвищують зарплати, в результаті кримці замість, наприклад, 12 тисяч рублів, отримують 11 тисяч», − констатував у своєму блозі Леусенко.
«До загальної «радості» в низці бюджетних закладів Криму попередили про майбутнє скорочення зарплат у середньому на 10%. Одночасно з таким довгоочікуваним «покращенням» окупаційна «влада» оголосила про чергове здорожчання комунальних послуг приблизно на 10-15%. Тобто, зарплати повертаються колишні, як у період до окупації, а ціни, в тому числі й у зв’язку зі складною транспортною доступністю, залишаються «московськими».
Кримська економіка продовжує просідати за всім показниками, враховуючи збільшення показників безробіття та зменшення доходів населення. Підприємства зазнають збитків і з часом узагалі розоряться. 
Кількість туристів просто мізерна. Це при тому, що росіян заганяють до Криму всіма можливими методами. Ціни просто захмарні й більшість товарів недоступні для мешканців півострова і його гостей. 
Очевидно, що кримська казка про безбідне життя в багатій Росії завершується і перетворюється на нічне жахіття. Два роки перебування росіян на півострова – це достатній термін для того, аби продемонструвати всі свої можливості й реально підвищити рівень життя на окупованих територіях. Результат – два роки погіршень, розрухи і зубожіння населення».

Коментарi

Коментарiв