Російський журналіст розкрив шокуючу правду про життя у «ДНР/ЛНР»

229
Павло Канигін – один із небагатьох російських журналістів, які не бояться говорити правду – розповів про шокуючі реалії життя у так званих ДНР і ЛНР.

В інтерв’ю УНІАН Канигін зізнався, що працювати на тимчасово окупованих територіях Донбасу дуже складно для незалежних журналістів, а для представників українських ЗМІ це взагалі неможливо: «Нас дійсно не так багато – російських журналістів, які висвітлюють тему російської присутності на Донбасі. Звісно, вдома нам за цю роботу ніхто не подякував із боку офіційної влади. Але, якщо без іронії, то неофіційна реакція держави була. І в ній мало приємного».
Журналіст також зізнався, що продовжує свій експеримент на території окупованої Луганської області, проте він уже погодився поділитися першими враженнями від роботи у вільній Україні і на Донбасі: «Судячи зі скарг місцевих мешканців, там дуже серйозний рівень запустіння і господарського занепаду. Населення бідує, середні зарплати зменшилися у 3-4 рази порівняно з довоєнним періодом. Нині багать в чому утримання Луганської й Донецької областей лягло на плечі Російської Федерації. Роботи там немає, а краща пропозиція з оплати – служба в арміях так званих ДН» і ЛНР».
За його словами, все представництво середнього класу виїхало з цих територій іще на самому початку війни, а галузі, пов’язані з висококваліфікованою й інтелектуальною працею, нині просто стали руїною.
Він також спрогнозував, що з часом в Росії зміниться ситуація щодо ставлення до ветеранів боїв на Донбасі: «Всі знають, як військовим, які повернулися з Афганістану, говорили «ми вас туди не посилали». Така ситуація може повторитися. Тому росіянам, які збираються воювати і заробити, варто добре подумати».

Коментарi

Коментарiв