У Путіна затремтіли коліна, − екс-ватажок «ДНР»

280
Колишній ватажок терористів Слов’янська Ігор Стріков (Гіркін) висловив думку, що у Президента РФ Владіміра Путіна «затремтіли коліна», тому він несподівано погодився на обмін політв’язнів із України Юрія Солошенка й Геннадія Афанасьєва на фігурантів «справи 2 травня» в Одесі.

«Головний «ніштяк» для Путіна виражається не в двох нещасних жертв репресій, а в тому, що він може продемонструвати населенню РФ бодай якийсь результат Мінського процесу. Ну, того самого ,який «особисто на коліні» намалював… (і хто тоді за язик тягнув таку дурість ляпнути? Грішу на Суркова). Мовляв усе йде своїм шляхом до неминучого врегулювання, яке дозволить бажаючим повернутися в Україну окремих районах добитися бажаного», − цитує Апостроф екс-ватажка бойовиків.
«А те, що на Донбасі вздовж усієї лінії фронту наростають обстріли і бої місцевого значення − про це можна взагалі не згадувати. Як і про те, що в українських тюрмах нудяться багато сотень (якщо не тисяч людей, звинувачених у «сепаратизмі», яких міняти тепер просто немає на кого, так як у «загашнику» у Москви нікого більше не залишилося, а Донецьк із Луганськом давним-давно в порядку «прояву доброї волі» полонених «подарували» «Шановним партнерам» без обміну», − зауважив Стріков.
«Мені лише цікаво: якщо Донбас остаточно здадуть (а без кривавої ганьби ця здача ну ніяк не обійдеться), а Київ і «міжнародне співтовариство» заявлять про те, що тепер, нарешті, настав час предметно перейти до питання про Крим − про це хоча б по телевізору скажуть? І що буде говорити «гарант» у цьому випадку? Що, знову «ніж у спину»? Над ним і так вже починають сміятися, а що буде в такому разі?», − наголосив колишній ватажок терористів так званої ДНР.
«Невже незрозуміло, що « тремтіння в колінах» ніякими угодами не лікується. Якщо не вистачає власної волі, то хоч двісті грамів коньяку випити для хоробрості −  і вперед. А інакше одна дорога – на смітник історії. З вічною ганьбою і прокляттям від власного народу, від якого жодна червона нитка на зап’ясті не врятує», − підкреслив Стрікін.

Коментарi

Коментарiв