Нардепа Онищенка можуть позбавити недоторканності

245
16 червня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко направив до ВРУ подання про позбавлення депутатської недоторканності Олександра Онищенка.

«Відповідно до ч. 2 ст. 80 Конституції України ч. 1 ст. 27 Закону України «Про статус народного депутата України», ч. 2 ст. 482 КПК України, ст. 218 Закону України «Про регламент Верховної Ради України» направляю для розгляду подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата України Онищенка Олександра Романовича», − йдеться у документі, оприлюдненому Луценком у його Facebook.
 
Радіо Свобода нагадує, що 15 червня глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький надав Луценку матеріали для подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт парламентаря Онищенка, який є представником депутатської групи «Воля народу».
За словами Холодницького, це подання ґрунтується на результатах розслідування кримінального провадження щодо незаконних махінацій із газом за участі компанії «Укргазвидобування».
Додамо, протягом 2013-2016 років підприємство «Укргазвидобування» за допомогою фіктивних бірж здійснювало продаж газу за заниженою ціною фірмам, які були під контролем компанії. Пізніше паливо вже за ринковою ціною перепродавали реальним підприємствам. Унаслідок цих оборудок держава зазначала збитків у три мільярда доларів.

Коментарi

Коментарiв