Віктор Лешик: Правда робить нас сильнішими перед загрозою великої війни з путінською ордою

153
Віктор Лешик, журналіст

Новоявлені лідери громадської думки (не буду казати, чиї боти) шпиняють професійних журналістів за «зрадофільство» і критику найбільш української влади за всю історію України. Хто в штаті ТК чи в газеті-журналі, то ясно «журнашлюшка» – у олігарха смокче. Важче з тими, хто пише не за гроші і не в штаті, а лише пам’ятаючи про свій професійний обов’язок – на чорне казати – чорне, на біле – біле. А якщо не можеш так, просто мовчи. До такої моделі поведінки мене підвели гіркі уроки після аварії на ЧАЕС. Нам вішали локшину на вуха і ми, як зазомбовані, далі несли ту локшину радіослухачам, глядачам, читачам. А у ті перші дні найвищого рівня радіації не на першотравневі демонстрації треба було дітей зганяти, а організовано евакуювати у ще доступний Крим і Карпати. Скільки людей передчасно пішло на той світ через нашу «мудру-державницьку» позицію?!

Колись собі тихо сказав: ніколи! І сьогодні бачу, як мої колеги трохи старші, трохи молодші, відмахуються від оплаченого нашими ж грішми кодла владолюбів і пристосуванців, підкуп виборців називають – підкупом; продажну і керовану судову систему – продажною і керованою, виконавчу владу – імпотентною, а чинного гаранта таким, що нічого не гарантує.

Я горжусь, що знаю цих людей і ні тіні не сумніваюсь, що правда нас робить сильнішими перед загрозою великої війни з намаханою путінською ордою, а брехня і маніпуляція – крок до капітуляції.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв