Нардепи полетіли на футбол: Парубій достроково закрив засідання ВРУ

353
16 червня спікер ВРУ Андрій Парубій був вимушений достроково закрити вечірнє засідання, оскільки в сесійній залі була серйозна нестача голосів для ухвалення рішень.

«210 депутатів перебувають у залі, цього недостатньо для ухвалення рішень Користуючись своїм правом головуючого на засіданні оголошую вечірнє засідання закритим», – цитує Українська правда Парубія.
Крім того, на завершення спікер Верховної Ради України побажав нашій збірній успіху й перемоги над командою Північної Ірландії під час матчу в рамках футбольного чемпіонату Євро-2016.
До цього значна частина парламентарів закликали закрити засідання. Нардеп Тетяна Чорновіл 15 червня з трибуни оголосила, що знає про намір низки колег полетіти 16 червня до Франції на матч збірної замість того, щоб розглядати законопроект про зарахування до бюджету майна колишніх чиновників, завдяки якому можна буде профінансувати армію. 
Більш того, вона пригрозила оприлюднити імена народних депутатів, які таки полетять на гру, проте це не завадило більшості парламентарів покинути робочі місця задля перегляду матчу.

Коментарi

Коментарiв