Гройсман вселяє оптимізм і стурбованість водночас, − екс-посол США

288
Колишній Посол США в Україні Джон Ґербст прокоментував перші два місяці перебування на посаді Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Насамперед зауважу, що перші шість тижнів Гройсмана на посаді глави уряду були дуже успішними. Ми побачили значний поступ у газовій реформі й певні зміни в судовій галузі, хоча це більше стосується Президента – я би сказав, що вітер у нього попутний, і Міжнародний валютний фонд вирішив надати черговий транш», – зазначив в інтерв’ю Голосу Америки колишній Посол.
Тим не менше, він наголосив, що є сумніви щодо загальної відданості українського уряду курсу реформ: «Я вважаю, що і в Білому домі, і в Департаменті, і в Міністерстві фінансів хотіли би почути від пана Гройсмана, чи буде він здійснювати рішучі кроки на шляху до запровадження реформ».
Нагадаємо, з 15 червня Гройсман перебуває у Сполучених Штатах Америки з робочим візитом. За словами Ґербста, це дуже важлива подія, проте ключ у тому, що відбудеться після його повернення додому.
Глава Кабінету Міністрів України вже здійснив зустрічі з із сенаторами від Демократичної партії США Річардом Дурбіним, Беном Кардіном, Тімом Кейном і Елізабет Уоррен, лідером демократів у Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелозі.

Коментарi

Коментарiв