Генсек ООН не має морального права говорити про Україну, − Єльченко

180
Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко гостро розкритикував заявою Генерального секретаря Організації Пан Гі Муна щодо ролі РФ у врегулюванні конфлікту на окупованих територіях Донбасу.

У коментарі Крим. Реалії постпред ООН в Україні наголосив, що був дуже здивований заявою Пан Гі Муна щодо Російської Федерації, оскільки він фактично похвалив державу-агресора, зазначивши її нібито важливу роль у врегулюванні конфлікту на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
За словами українського дипломата, заява Генерального секретаря ООН на Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі в РФ продемонструвала, що «він утратив будь-яке моральне право говорити що-небудь про конфлікт в Україні чи про анексію Кримського півострова Російською Федерацією».
Єльченко повідомив, що у зв’язку з цим українська сторона направила до Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй лист протесту з проханням пояснити текст заяви Пан Гі Муна.
Додамо, під час свого виступу Генсек ООН заявив, що Російська Федерація як постійний член Ради безпеки Організації з правом вето повинна «грати критично важливу роль у розв’язанні нагальних глобальних питань, від завершення конфліктів в Україні та Сирії, до захисту прав людини та контролю за нерозповсюдженням зброї масового знищення».

Коментарi

Коментарiв