Петро Олещук: На Заході вже планують стратегічні кроки у разі обрання Зеленського президентом

340
Політолог Петро Олещук

Тим часом, поки частина кандидатів «тоне» у скандалах, наші «західні друзі» потроху придивляються до Зеленського. За невеликий проміжок часу з ним зустрілися делегації Світового банку, МВФ, посол Франції та спецпредставник США Курт Волкер. Очевидно, всі ці люди ходили до Зеленського зовсім не заради розваг. Більше того, сам перелік візитерів може свідчити про питання, які з ним обговорювалися.

Очевидно, що представників фінансових установ могло цікавити лише бачення Зеленським подальшої співпраці з ними у разі обрання президентом (а також, очевидно, виконання Україною своїх зобов’язань). Посла Франції та К.Волкера, можливо, цікавили питання врегулювання конфлікту на Донбасі та ймовірних дій Зеленського у якості президента у стані війни з Росією.

Зрозуміло, що ніхто не буде оголошувати якісь офіційні дані про ці зустрічі. Все це робилося «не для протоколу». На нас чекатимуть лише «зливи» сумнівної достовірності.

Однак сам факт зустрічей свідчить про те, що для Заходу «жарти скінчилися», і там вже планують стратегічні кроки у разі обрання Зеленського, якого, схоже, сприймають вони досить серйозно. Хоча і не ясно, наскільки позитивно.

Тут, мабуть, свою роль відіграли як рейтинги (річ уперта), так і скепсис до діючого правлячого класу. Ну, себто, це для нас вони всі «серйозні політики», але маю припущення, що для Заходу більшість з них ті ще «коміки».

Звісно, це ще нічого не означає, однак і ігнорувати ці факти важко. Занадто серйозні суб’єкти задіяні.

Джерело: Петро Олещук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв