Андрій Ніцой: Справжня ціна «патріотизму» головнокомандувача

356
Директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой

Корупція Верховного головнокомандувача вбиває українських вояків і безпеку країни. «Відрубання рук» стає замало.

Заради чого жінки та мужчини йдуть воювати проти російських окупантів? Заради своєї свободи і добра, заради гідного життя своїх рідних, заради державного суверенітету своєї Вітчизни. Ті, хто не може йти на фронт у 2014-2015 роках ставали «контрабандистами» і за власні кошти діставали з-за кордону бронежилети, приціли, тепловізори, уніформу тощо. «Власні кошти» –  ось у цьому принципова відмінність народної «контрабанди» від того, чим займається верховний головнокомандувач. Порошенкова команда наживається на торгівлі з РФ і фактично привласнює собі частину коштів воєнного бюджету України.

Кожен може самостійно порахувати скільки додаткових бронежилетів, медикаментів та медобладнання для порятунку життя солдата можна було б придбати на вкрадені 250 млн гривень, про які повідомила програма «Наші гроші». Особливого цинізму ситуації додає участь в обкраданні армії дітей високопосадовців, які замість самим служити в армії роблять нестерпною службу в ЗСУ своїх однолітків, які не можуть і не хочуть «відкосити» від армії.

Пропоную звернути увагу також на ще одну обставини, про яку досі не згадували – ставлення головнокомандувача до вітчизняного виробника зброї. Наш екстравагантний генпрокурор заявив, що контрабанда запчастин, котрі не виробляються в Україні – це нормально. Я вважаю, що це НЕ НОРМАЛЬНО. Бо він з Порошенком, Кононенком і Гладковським мали 5 років на створення виробництв для імпортозаміщення в оборонній галузі. Це по-перше. А по-друге, з переписки младокорупціонерів випливає, що виявляється в Україні існує завод, яким керує дехто Гіршвельд. Цей завод давно вже працює на ремонт БТР та виготовлення різноманітних запчастин для них. Але громадянин Гершвельд не приймає пропозиції молодих корупціонерів пропускати гроші через їхні фірми-«прокладки». Бо Гершвельд працює напряму з «Укроборонпромом» Павла Букіна. Тому-то і прийшлося младокорупціонерам шукати тих, хто готовий продавати Україні запчастини за завищеною у 3-4 рази ціною аж у путінській Росії.

Спеціяльно для Луценка, Порошенка та їхніх патріотичних послідовників повторюю. В Україні є своє рідне підприємство на Харківщині, яке виготовляє необхідну продукцію. Та коли йдеться про «хапнуть» грошенят з бюджету, то всі промови президента про інвестиційний клімат, про заохочення вітчизняного товаровиробника та незалежність від російського імпорту стають зайвими. Якщо росіяни дають можливість вкрасти, то українські чиновники і їхні діти працюватимуть з ворогом через свої фірми-«прокладки», а не зі своїм чесним підприємцем. От така справжня ціна «патріотизму» верховного головнокомандувача.

Коментарi

Коментарiв