Нам крутять дулі за спинами, – антикорупційний прокурор

280
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький гостро прокоментував складнощі в роботі його галузі.

В інтерв’ю 5 каналу Холодницький зізнався, що в Україні дуже важко бути антикорупціонером, оскільки корупція нерозривно пов’язана з державою й є фактично синонімічним їй поняттям.
«Ніхто в очі не скаже, що буде перешкоджати, всі будуть ляскати по спині, аплодувати, але, як у тому мультику, дулю позаду будуть тримати все одно. Тому що бути антикорупціонером у країні, де синонім слово корупція, це дуже важко. Тим більше, у нас і в Національному антикорупційному бюро під керівництвом Артема Ситника є особливість – ми перші на цьому шляху, і нам немає куди обертатися. Ті, хто прийде після нас, їм буде простіше, бо вони матимуть напрацювання, штат, справи, базу. А ми цю базу створюємо. І за півроку чи рік вона створена не буде, а кричати з трибуни парламенту, що ви зробили, так вже докричалися колись», – наголосив глава антикорупційного відомства.
Додамо, нещодавно Холодницький анонсував, що детективи його відомства допитають близько 100 осіб у справі щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він також пообіцяв, що цю справу обов’язково передадуть до суду в результаті розслідування. 
Антикорупційний прокурор також заявив, що особисто вивчає документацію: «Я особисто є процесуальним керівником у цій справі, я особисто допитував колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака, який оприлюднив документи з «чорної каси».

Коментарi

Коментарiв