Сергій Іванов: Замість злочинців держава судить родини учасників АТО

466
Сергій Іванов, блогер

Короткий нарис про переселенців і про справедливість, яку ми заслужили.

В 2014 році, з початком окупації, до Києва переїхала сім’я моїх земляків – мама з дорослими донькою та сином. Жінки винайняли квартиру на Троєщині, син повернувся на малу батьківщину воювати в батальйоні «Айдар». Згодом мама і донька оформили довідки переселенців і почали отримувати від держави допомогу.

Паралельно вони звернулися до знайомих ріелторів у Луганську і продали свої квартири, на виручені кошти купили дві квартири в у Вишгороді і одну – в Ірпені. Всі квартири були оформлені на доньку, оскільки син воював, а мама враховуючи свій похилий вік не схотіла ходити по нотаріусах оформлювати спадок. Всі ці події відбувалися в 2015 році. Донька з мамою продовжували орендувати квартиру на Троєщині і отримувати переселенські.

В 2016 Мінфін зробив перевірку і передав до Нацполіції список людей, які придбали майно, не відмовившись від матеріальної допомоги.

Слідча Деснянського управління поліції Сергієнко відкрила кримінальні провадження за фактами шахрайства і підробки документів. Сума збитків державі склала аж 5 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

Родині АТОвця запропонували «порішати», але вони відмовилися. Як результат цієї кричущої незговірливості – вирок Деснянського райсуду з покаранням у вигляді 2 років обмеження волі. Щоправда, після призначення покарання суд застосував амністію, але це нереабілітуюча обставина. Слідча Сергієнко стала старшою слідчою. Ось і все.

Звичайно, dura lex, sed lex. Але хіба ця сім’я завдала державі більші збитки, ніж сім’я генпрокурора, яка використала співробітників УДО в якості офіціантів на весіллі сина і залучила до урочистостей ледь не весь автопарк ГПУ? Якщо держава так оперативно судить сім’ї АТОшників за «переселенські» копійки, чому вона не поспішає судити сім’ю Гладковських, сім’ю Януковича та багато інших злочинних сімей?

Вибіркова справедливість – це не справедливість, а демо-версія беззаконня.

Джерело: Сергій Іванов

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв