Нардеп спрогнозував дострокові вибори до Верховної Ради

240
Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк висловив думку, що чинна влада має намір провести восени цього року дострокові вибори до ВРУ, а також місцеві вибори на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

У коментарі Інтерфакс-Україна Березюк заявив, що провладні структури здійснюють політичний тиск на «Самопоміч»: «Вони хочуть кинути Україну в вибори, щоб знецінити ту виконавчу нещасну владу, яка є, щоб ця виконавча влада стала слабшою. Більше того, завдяки цьому можна буде провести вибори на Донбасі».
Він також наголосив, що вважає тиск проти його політичної сили «цинічним і безпринциповим». На думку нардепа, його метою є зниження рейтингів його партії напередодні виборів.
«Кримінальні справи в Харкові, безпрецедентні наїзди на Войціцьку, підпал міста Львів, спроби завалити його сміттям…щоб знецінити «Самопоміч» в очах людей. Вони не хочуть, щоб ми отримали додаткові голоси», − вважає парламентар.
Додамо, Березюк уже не перший політик, який спрогнозував дострокові парламентські вибори. Нещодавно аналогічну думку висловив очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, а народний депутат України Надія Савченко взагалі назвала необхідністю дострокові вибори до ВРУ, оскільки «держава потребує нової політичної крові».

Коментарi

Коментарiв