Віктор Небоженко: Навіщо могутня секретарка Порошенка «обламала» політичні плани полковника Кривоноса

374
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Заступник командувача Сил спецоперацій Збройних сил України, популярний полковник Сергій Кривонос несподівано для всіх оголосив, що знімає свою кандидатуру кандидата в президенти на користь чинного президента – олігарха Порошенка, бо він… хороший Головнокомандувач. Це сенсація і символічна подія.

Що сталося з Кривоносом? Ще вчора, повернувшись із Вашинґтона, бойовий офіцер, привабливий кандидат у президенти полковник Кривоніс був сповнений сил і впевненості боротися у виборчій кампанії за свій вибір-створення сильної української армії, а сьогодні, після важкої зустрічі з таємничою секретаркою президента Порошенка він швидко знітився і вирішив вийти з президентської гонки.

А навіщо могутня секретарка Порошенка так швидко і жорстоко «обламала» політичні плани популярного і бойового полковника Кривоноса? Все дуже просто. Тому що в країні розгорається страшний скандал з корупцією і мародерством в ВПК за участю оточення президента-олігарха Порошенка (справа Гладковського або Свинарчука). Ось чому Банковій терміново знадобилася хоч формальна підтримка армії в особі «справжнього полковника». Порошенко не вагаючись кидає в багаття цього скандалу кар’єру і репутацію шановного бойового полковника Кривоноса. І той не чинить опір.

Іншими словами, якщо браві, бойові полковники, на очах усього суспільства так швидко змінюють свої цілі, плани і переконання, то їм нема чого робити в політиці. Або вони приречені бути інструментом і захистом в руках найбільш цинічних і хитрих політиків, як це сталося з полковником.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв