Андрій Ніцой: Мова корупції

371
Директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой

Подивився розслідування Бігуса про мародерство компанією Порошенка-Гладковського нашої армії та покривання їхньої корупції «антикорупційними» органами. Сподіваюсь, при наступній владі Порошенко і Ко понесуть кримінальне покарання. Але звернути увагу хочу на інше. Мова….

Як часто ми чуємо від російських лібералів в Україні, що, мовляв, крадуть усі: і російськомовні , і україномовні. І зазвичай ми погоджуємося з цим припущенням. І от дивлюся останню серію програми «Наші гроші». Уся переписка та інтерв’ю корупціонерів виключно російською мовою. Українською говорять лише викривачі російськомовної корупції. Російською пишуть державні чиновники, сбушник «на дроті», так говорить заступник голови СБУ Петров, російською говорить син першого заступника секретаря РНБО Гладковський-молодший та інші фігуранти скандалу.

Знаю, що українські росіяни відреагують, а може ще й надішлють факти корупції україномовних злодіїв. Можуть ще й дорікнути мені в упередженості та спробі розділити корупцію за мовною ознакою. Тому наперед кажу – не переймайтеся, я й так знаю, що україномовні можуть вкрасти мішок дерті, дрова з пилорами чи скрепки з офісу. Як і те, що державна мова для корупціонерів – це камуфляж, маскуваня (як форма УПА для енкаведиста), який вони вдягають перед тим як вчинити корупційний чи антиукраїнський злочин. Остання серія Бігуса красномовно свідчить саме про це. Адже усі, завдяки кому кришувалася корупція в РНБО та ВПК, знають українську і «одягають» її в офіційному спілкуванні. Генпрокурор Ю.Луценко, військовий прокурор Матіос, директор НАБУ, 1-й заступник секретаря РНБО, останній щоправда ламаною українською, – усі вони офіційно україномовні. Бо так треба, бо так владі легше дурити наївних патріотів.

Висновок. Корупціонери в розслідуванні Бігуса – усі російськомовні. УСІ. Нею вони думають, як нас обікрасти. Російською їм легше грабувати армію. Офіційно українською послуговуються ті, хто їх прикриває у владі, хто планує й надалі дурити голову українцям. Українська мова для корупціонерів чужа і така, що заважає їм обговорювати схеми крадіжок. Любімо українську мову і використовуємо її в боротьбі з мародерами та злодіями!

Джерело: Андрій Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв