Одіозний Кононенко заснував елітний фітнес-клуб замість дитячої спортшколи

251
Заступник глави фракції «БПП» Ігор Кононенко на території, яку надали для дитячої юнацької спортивної школи, відкрив елітний тенісний фітнес-клуб «Міжнародна спортивна академія».

Відповідно до інформації «Схем», спортивним директором нового закладу Кононенко призначив свого сина Віталія, який захоплюється тенісом. Раніше ж влада доручила реконструювати старі корпуси табору «Юнга», побудовані ще в часи Радянського Союзу, й відкрити на цій території безкоштовну дитячу юнацьку спортивну школу.
«Міжнародна спортивна академія» під керівництвом клану Кононенків, звісно ж, платна, а ціни явно недоступні для звичайних українців. Журналісти програми «Схеми» завітали до елітного клубу, назвавшись батьками, які хочуть записати туди свою дитину, завдяки чому їм вдалося дізнатися вартість послуг закладу.
Відвідування на один день нашого комплексу як фітнес-клубу. Якщо ви розглядаєте варіант поплавати, то є два басейни, дворівневий тренажерний зал, провести день для дорослого – 450 гривень, 300 для дитини, – повідомила менеджер закладу Кононенка.
Вона також надала прейскурант, який засвідчи, що клуб позиціонує себе саме як приватний заклад, а не спортивну школу для дітей. Таким чином, улітку 10 годин занять тенісом із тренером обійдеться у 3690 гривень, 20 тренувань із тренером – 6970 гривень.​

Коментарi

Коментарiв