Сергій Якимчук: Як просвітити тупі радянські голови безальтернативних рабів?

348
Сергій Якимчук, активіст

Сьогодні ранком залишив свою машину на СТО і побіг на роботу. Біля автобусної зупинки побачив стоїть таксі, старенька-престаренкька червона Ауді-80, сідаю, кажу адресу і їдемо.

Розговорилися, проклинаючи жахливі дороги і ціни на пальне і так далі. Таксист чолов’яга років під шістдесят. Питаю, в нього, а хто в цьому винен?
– Та хто-хто? Та ця, курва, влада проклята! Всьо крадуть!
– А ви, до речі, за кого будете голосувати? – запитує він в мене
– Я за Кошулинського, бо в Україні до влади нарешті мають прийти українці. А ви?
– Кошулинський?! А хто то? А! Знаю, згадав… та він все одно не пройде… ху*є за нього віддавати голос?! Тому я за Порошенка.
На якусь мить я відчув, як в мене засіпалося під лівим оком. Два рази.
– Ого! Тобто вам по хр*ну вся ця корупція Свинарчуків в оточені Порошенка? Вам насрати на торгівлю з московитами? Вам по банану, що після революції Гідності ніхто не покараний і не засуджений?!
– А при чому тут Порошенко?! То шо він сам взяв і вкрав?! Чи він має бігати і лапати їх?! В нього – інша місія!
– Яка млять?! Яка в нього місія курво?! – кричу я!
– Ну…. як яка? Ну там поїхати в Єврору і зустрітися з тою їхньом Меркель і сі домовити там зашось… Нам такий треба Президент! Щоб з ним сі люде зустрічали в світі! Ніхто краще за нього то не зробить! А, то шо крадуть, так то всі крадуть! А шо в нас в Тернополі не крадуть?! І наш голова адміністрації тоже краде і інший, і в Львові і ше десь…така країна – тут всі крадуть! При чому тут Порошенко?!
Я відчув, що мене заливає жаром.
– Най тебе шляк трафить! Дурню ти дурний! А Барну по-твоєму хто нам тут в Тернополі призначив? Не Порошенко? А генпрокурором свого кума, щоб ловити злочинців не Порошенко призначив? А Свинарчука на ту посаду хіба не він поставив?!
– Ну, та він.. але він де міг знати, шо вони…А шо тоді за того клоуна? Ви хочете шоби Меркель з Зеленським ся зустрічала?
– Та при чому тут взагалі твій Зеленський?! Я ж тобі про інше кажу…
– А нема іншої альтернативи….
– А ну, сцука, ставай! Зупини машину тварюка я вийду! Ах ти падло, та люди на фронті гинуть за тебе мерзота, а ти тут сидиш все бачиш і все знаєш і все одно будеш за нього голосувати?! Щоб тебе шляк трафив! А з Медведчуком по ночах хто зустрічається? Не твій Порошенко?! Чи ти думаєш вони там говорять як полонених звільнити?!
– Та заспокойтеся… Боже, та я навіть подумати не міг, шо ви такий… де я вам тут стану?
– Ставай бо я тебе зараз тут приб’ю! Тварюка ти зрадлива! Я думав, що ти просто дурак тупий і новин не дивишся… а ти, гімно, все бачиш і все знаєш… тобто ти хочеш щоб ми ще стільки років жили в лайні… бо альтернативи йому немає?!

Він все таки зупинив і я вийшов.

Скажіть мені, як бути з цією тупою бидло-масою?! Вони все бачать, все чують і все знають… і їм на все наплювати… вони вже до всього привикли. Що з ними робити з цими покірними вівцями? Як просвітити ці тупі радянські голови безальтернативних рабів?

Авторська стилістика збережена. 

Джерело: Сергій Якимчук

Коментарi

Коментарiв