Нардеп Онищенко спробував виправдати свою втечу Олімпіадою

184
Народний депутат України Олександр Онищенко, якого ГПУ звинуватила в організації незаконних оборудок із газом, виправдав свою втечу з України участю у змаганнях із кінного спорту. 

«Я регулярно виїжджаю практично щотижня, я беру участь в команді з кінного спорту в Україні. Нині триває підготовка до Олімпіади. Практично щотижня ми їздимо на виступи кубків нації, у нас 3 тижні поспіль був виступ, де Україна виграла та поставила світовий рекорд, три поспіль кубки нації ми виграли. Я нікуди не тікав, я весь час беру участь у змаганнях. Цього року завоював ліцензію та маю поїхати на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро», − заявив в інтерв’ю одному з українських телеканалів Онищенко.
Крім того, він наголосив, що має намір оскаржувати подання Генеральної прокуратури України щодо його позбавлення депутатської недоторканності: «Ми будемо ознайомлюватися з цим і оскаржувати, тому я перебуваю тут, щоб взяти активну участь у цій роботі».
Нагадаємо, нардепа Онищенка ГПУ звинуватила в організації незаконних оборудок із реалізацією видобутого компанією «Укргазвидобування» газу. Глава Генеральної прокуратури за день до обшуку повідомив, що парламентар утік до Ніцци.
Крім того, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький надав Верховній Раді України подання з проханням дати згоду на позбавлення Онищенка депутатської недоторканності й його арешт.

Коментарi

Коментарiв